motosiklet
Kas 17 th, 2015

Genel-Motosiklet ModelleriYorum yapılmamış

Yamaha türkiyeYamaha Türkiye

Japon Mucizesi

Temmuz 1955 yılında Japonya’da kurulan Yamaha Motor; Nippon Gakki yani Yamaha Corporation’un o dönemki başkanı Genichi Kawamaki’nin madeni uçak pervanelerinin üretiminde kullanılan birkaç takım tezgahını satın almasıyla başladı. 150’den fazla motosiklet üreticisinin kapıştığı bir arenaya adım atan Yamaha Motor mücadeleci ruhu, yenilikçi fikirleri ve estetik çizgiye vermiş oldukları önem sayesinde kısa sürede sivrilmeyi başardı. Japonların “ kando” olarak adlandırdığı tutku felsefesini bir gelenek haline getiren Yamaha için bu başarı hiç de tesadüf değil. “Aka-tombo” (dragonfly) ismini verdikleri ilk motorlarından sonra günümüzde yol ve off-road için ürettiği çok sayıda modeliyle gönüllerde taht kuruyor.

Yamaha Türkiye Hizmetleri

Motosiklet severleri Japon teknolojisiyle buluşturan Yamaha Türkiye; yol için scooter ve motosiklet üretimi yapmanın yanı sıra off-road motosiklet, ATV ve golf aracı üretimleriyle de alanda yer alan ihtiyacı doldurmaya çalışıyor. Geniş bir ürün yelpazesi bulunan firma motosiklet alanında Supersport, Sport Touring, Adventure, MT, Sport Heritage, Cruiser, Roafster, Commuter, Scooter, Sport ve Urban kategorilerinde üretim yapıyor. Doğru yedek parça temini için Yamaha kullanıcılarına yedek parça temini de sunan Yamaha Türkiye, motor sürücülerinin konforu ve güvenliği için yüksek Yamaha teknolojisiyle üretilmiş motor kıyafetlerini de beğenilere sunuyor. Motosiklet üzerinde eşya taşımak için bagaj seçenekleri, motor aksesuarları, sürüş kıyafetleri ve motordon ilham alınarak tasarlanan günlük kıyafetlerden oluşan özel koleksiyonu en az motosikletleri kadar konuşuluyor.

İnsanların kalplerine dokunmak, hayatlarını dolu dolu yaşamak için gerekli ilhamı onlara aşılamak ve hayal gücünün sınırlarını zorlamak için sürekli kendini yenileyen Yamaha Türkiye , yenilikçi ürünleriyle Türk motor severlerin yanında olmaya çalışıyor. Yamaha Türkiye hakkındaki gelişmeleri yakından takip eden motosiklet.org; motor severlere samimi bir çatı olmanın gururunu yaşıyor. Motosikletlerle ilgili her bilgiye kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanın yolu motosikler.org’ta. Acemi ya da usta bir motor sever olmanız önemli değil; motor tutkunu olan herkesi kaynaştırmaya çalıştığımız sitemizde aklınıza takılan her sorunun cevabını bulabilir, dilerseniz sorularınızı paylaşarak kullanıcı yorumlarını okumanın keyfine varabilirsiniz.

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz