motosiklet
Kas 17 th, 2015

Genel-Motosiklet ModelleriYorum yapılmamış

yamaha mt 07Yamaha MT 07

Piyanodan Motosiklete

Ürettiği motosikletlerle gönüllerde taht kuran Yamaha esasında 1887 yılında Japon müzisyen Torakusu Yamaha’nın ilk reed orgu yapmasıyla kuruldu. Kurulduğu ilk yıllarda Nippon Gakki Co., Ltd adıyla anılan şirket 1987 yılında, yani kuruluşunun 100. yılında, kurucusunun anısını yaşatmak için adını Yamaha Corporation olarak değiştirdi. 1955 yılında Yamaha Motor Co., Ltd’nin kurulmasına kadar sadece müzik endüstrisi için üretim yapan ve kurduğu müzik okuluyla öğrenciler yetiştiren şirket bu tarihten sonra farklı endüstri kollarında da yavaş yavaş varlık göstermeye başladı. Günümüzde başta müzik entrümanları olmak üzere oldukça geniş bir yelpazede üretim yapan Yamaha şirketi; Türkiye’de özellikle elektronik klavyeleri ve ürettiği motosiklet modelleriyle tanınıyor.

Konfor ve Ekonominin Adresi Yamaha MT 07

Yamaha mt serisinin giriş modeli olan Yamaha mt 07;ergonomik yapısı, sağladığı konfor ve zevkli tasarımı sayesinde kullanıcıları tarafından taktir görüyor. Uzun boylu motor severlerin bile herek etmelerini kolaylaştıran özel tasarımına ek olarak kompakt ve hafif şasiyle donatılması yol hakimiyetini kolaylaştırıyor ve kullanıcılarına mükemmel bir çeviklik sağlıyor. 2014 yılında Bike Dergisi tarafından yılın motosikleti seçilmesi ardında hiç kuşkusuz tam bir tork canavarı olması yatar. 2 silindirli bir motora sahip olmasına rağmen crossplane teknolojisi ile geliştirilen torku 6 saniye gibi oldukça kısa bir zaman diliminde 130 km/s hıza çıkmasına olanak tanıyor. Yamaha mt 07 klasmanında yer alan kullanıcı dostu, ekonomik ve mütevazi motosikletler arasından sıyrılmasını sağlayanda mükemmel hızlanma teknolojisine sahip olması. Uygun fiyatına rağmen segmentinde yer alan pek çok motora göre malzeme kalitesi ve işçilik yönünden bir adım önde olması da diğer bir artısı.

Siz de Yamaha mt 07hakkında çok özel tavsiyeler, uzman yorumları ve gerçek kullanıcı deneyimlerine göz atarak en doğru bilgilere ulaşmak isterseniz motosiklet.org’a bir göz atmanız yerinde olur. Motor severlerin uğrak yeri motosiklet.org; aklınıza gelebilecek her motosiklet modeli ve motosikletlerle ilgili her tür bilgiyi kolaylıkla bulabileceğiniz bir site. Amatör sayılabilecek motor severlerin aklında yer alan sorulara anlaşılır cevaplar bulan sitemiz aynı zamanda usta motorculara da hitap etmeyi başarıyor. Yamaha mt 07 almadan önce sitemize uğramayı ve aklınıza takılan soruları sormayı unutmayın.

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz