motosiklet
Haz 8 th, 2016

Genel-Motosiklet EğitimiYorum yapılmamış

Uluslararası Sürücü Eğitimi Sempozyumu

Demonstrasyon, test sürüşleri ve sunumlardan oluşan ve bir haftasonu süresince geçekleştirilen Uluslararası Sürücü Eğitimi Sempozyumu; eğitim, araştırma, test ve teknolojik gelişmeler ışığında motosiklet güvenliğinin gelişimi ve ilerletilmesi için düzenleniyor. Etkinliğin sponsorluğunu Bosch’un yeni güç sporları bölümü üstlendi. Cedergrens MEK’in üretici ve tasarımcıları yeni inovatif eğitim kiti Skidbike’ın tanıtımı yapıldı. Sempozyum katılımcıları Skidbike’ı test etme olanağı buldu.

2016-international-rider-training-symposium

Motosiklet güvenliğinin yeni trendleri sempozyumda ortaya koyuldu ve tartışıldı. Skidbike’in en önemli özelliklerini içeren videolar ilgi çekiciydi. Hiçbir yeteneği olmayan çekingen yayayı bile bir motosiklet sürücüsüne dönüştüren eğitim kiti, sürücüyü güvenlik anlamında da değerli bilgilerle donatıyor.

Skidbike’a ek olarak, Bosch’un yeni güç sporları bölümünün daha akıllı ve güvenli motosikletler üzerine yaptığı çalışmalar da sempozyuma renk kattı. Sürüş uzmanları ve motosiklet birliklerinin çalıştırıcılarının konuşmaları ve eğitimleri en çok katılımcının yer aldığı etkinlikler oldu. Kaza sebepleri, dijital yenilikler ve motosiklet güvenliğinde doğru ve doğruluk kavramları üzerine konferanslar düzenlendi. Motosiklet üreticileri arasındaki rekabetin güvenlik konusuna katkıları da uzun süre ve farklı platformlarda dile getirilerek bu desteğin devamı için neler yapılabileceği tartışıldı.

Her zaman güvenliğinizi ön planda tutarak motosiklet sürmeniz dileğiyle…

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz