motosiklet
Haz 8 th, 2016

Motosiklet AksesuarYorum yapılmamış

Troy Lee Designs –  Apex Pro Eldivenleri

Apex Pro Glove hava delikleri ve kısalığı sayesinde tüm hava koşullarında, yüksek sıcaklıklarda giyilebilecek eldiven tipinde. Güvenli sürüşü ön planda tutan motosiklet severler bu tip eldivenleri sportif sürüşlerinde tercih edebilirler. Şehirlerarası otobanlarda 145 km hız ile motosiklet sürenlerin koruyuculu uzun yarışçı eldivenleri takmaları önerilir. Apex Pro Glove eldivenler aşınma ve çarpmalara karşı koruma özelliği taşıyor.

Eldivenin üstü delikli deri ve avuç içi çift kat keçi derisinden üretilmiş. Parmak ucundaki pedler oldukça ince, aşınmalara karşı koruma sağlıyor. Öte yandan eldivenlerin arkası sağlamlaştırılmış kompoze koruyuculu sert bir maddeden ve giyildiği anda ellerin şeklini alıyor. Ayrıca işaret, orta ve yüzük parmaklarının herbirini proksimal kemiği kavrayan ince kompoze kalkanlar koruyor.

Ellerin hava alması için eldivenin üstü delikli deriden üretilmiş ve parmaklar arasında hava akışını nefes alan bir kumaş sağlıyor. Başparmak çok katmanlı deriden ve ana eldiven gövdesine sağlam bir kumaş ile bağlanmış. Eldiven cırt cırtlarla ele oturtuluyor.

Eldivenler uzun süre kullanıldıktan sonra Apex kırmızı logosu biraz silinmeye başlayabilir. Bu noktada hızlı sürüşlerde uzun yarışçı eldivenlerin daha fazla koruma sağladığı düşünülebilir; ancak şehir içi sürüşlerde Apex Pro eldivenler yeterli olacaktır.

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz