Motosiklet
May 8 th, 2016

Motosiklet AksesuarYorum yapılmamış

Motosiklet sürücüleri için geliştirilmiş olan birçok farklı eşya bulunuyor. Aksiyon kamerası da bunlardan bir tanesidir. Ancak sürücüler nasıl bir kamera alacağına karar vermekte zorlanırlar. Siz de aksiyon kamerası almaya karar verdiyseniz ancak ne alacağınızı bilmiyorsanız Next AEE SD21 aksiyon kamerasına göz atabilirsiniz.

Aksiyon kamerasının içerisinden kafa aparatı, kaskın üst bağlantı aparatı ve motorun benzin tankına yapıştırma için kullanılan aparat çıkmaktadır. Bu aparatlar sayesinde aksiyon kamerasını motorda istediğiniz yere takabiliyorsunuz. Kısaca ürün kutusunun içerisinden bunlar çıkıyor.

Next AEE SD21 kullanımı oldukça kolay ve gerçekten de kaliteli çekimler yapabilen bir kamera. Eğer GoPro almayı düşünüyorsanız ancak bütçeniz yetersizse siz de benzer özelliklere ve kaliteye sahip olan bu ürünü alabilirsiniz. Ancak GoPro ile bu ürünü tamamen benzer sanmamalısınız.

Sadece daha düşük fiyata uygun bir kamera aradığınızda bu ürünü rahatça tercih edebilirsiniz. 1080p 60fps kalitesinde çekim yapabilen kamera oldukça başarılı videolar kaydediyor. Aynı zamanda 1080p 30fps kalitesinde de çekim yapabilirsiniz. Elbette ki kameranın özellikleri sadece bunlarla sınırlı değil.

Ürün uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor. Bu sayede kamerayı çalıştırmak ya da durdurmak için kaskınızı çıkartmanıza gerek yok. Sadece bir tuşa basarak kamerayı çalıştırabiliyorsunuz.

Next AEE SD21 üzerinde ayrıca bir tane mini HDMI girişi bulunuyor. Buna ek olarak mini USB 2,0 girişi de cihaz üzerinde mevcut. Bu sayede kaydetmiş olduğunuz videoları kolay bir şekilde bilgisayarınıza aktarabiliyorsunuz.

Motosiklet üzerindeyken olası kazalarda ya da kameranın tam oturmamasına bağlı olarak kamera düşmesinde çoğu kamera kırılacaktır. Next AEE SD21 ise oldukça dayanıklı yapısı ile kayıt altına alınan görüntüleri korumayı başarıyor.

Ürünün bu kadar pozitif yönü varken birkaç tane de eksik yönü bulunuyor ancak bunlar çok da büyük eksiklikler değil. Bu eksikliklerden bir tanesi kask yan bağları.

Eğer kamerayı kaskınızın yanına bağlamak isterseniz bunun için ekstradan bir aparat almanız gerekecek. Bunun yanı sıra kutu içerisinden gidon da çıkmıyor. Yani uzaktan çekim yapmak istediğiniz zaman kendi gidonunuzu bulundurmanız gerekecek.

Kısacası Next AEE SD21 için bu gibi özelliklerden bahsedilebilir.

Örnek çekim izlenebilir…

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz