YBR 125 neden daha iyi diğerlerinden

Selam arkadaşlar bu sayfada kısa bir süredir bulunuyorum, ya cbf 150 ya da ybr 125 öneriliyor, başka dayanıklı bir motor yok mudur satılan. Teşekkürler

OsmanN on 25 Ağustos 2016 sordu, kategori: Motosiklet Modelleri.
Yorum yaz
4 Cevaplar

Selam Osman bey, bu yazıyı okuyun neden en çok tercih edilenlerden biridir.

http://motosiklet.org/yamaha-ybr125/

CanerT Cevapladı on 25 Ağustos 2016.

İyi yazı çok iyi açıklamışlar, eline sağlık kardeşim

on 25 Ağustos 2016.
Yorum yaz

Selam Osman bey yazı gerçekten açıklayıcı okursanız tüm özelliklerini görürsünüz

Yamaha YBR125 ile Hızlı Başlangıç

Giriş seviyesi için oldukça yüksek performanslı bir seçenek olan Yamaha YBR125 motosiklet ile hem şehir içi hem şehirlerarası yolculuklarınız keyfe dönüşüyor. 125 cc hacimli, 4 zamanlı, su soğutmalı ve öne eğilimli tek silindir kolay kontrol edilebilir motoru ile YBR125’in sizinle nasıl dans ettiğine şahit olacaksınız. Tamamen sürücüsünün kontrol şekline göre tepki veren Yamaha YBR125 ile dilerseniz sakin ve stabil bir sürüş anı yaşarken dilerseniz agresif kullanımınıza rağmen yumuşak manevralarla farklı bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. 125 kilo ağırlığında baklava biçimli şasi hafifliğine göre oldukça şaşırtıcı bir şekilde sağlam duruyor. Yamaha YBR125 sağlamlığın ve hafifliğin bir araya geldiği şasi ile konforlu sürüş ve yüksek süspansiyon sağlarken yol tutuşundan rakipsizliğini ortaya çıkarıyor. Tek diskli 245 mm ön fren daha etkili bir frenleme sağlayabilmek için 130 mm kampana arka frenle birlikte çalışır.

http://motosiklet.org/yamaha-ybr125/

ayhanaker Cevapladı on 25 Ağustos 2016.
Yorum yaz

Arkadaş 8 sene neredeyse tamirsiz kullandı, gözlerimle gördüğüm için tek kelime ile kusursuz yapılmış bir motor, ben artık 250cc kullanıyorum ama hem servis araları çok uzun hemde kullanım özelliklerine göre efsane makinadır.

harun_ebr Cevapladı on 25 Ağustos 2016.
Yorum yaz

Yamaha bir japon harikası 🙂

KıyakMotorcu Cevapladı on 25 Ağustos 2016.
Yorum yaz

Cevabınız

Cevap göndererek gizlilik sözleşmesi ve kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız