Yamaha xsr 900 sizce nasıl?

Yamaha xsr 900 sizce nasıl? Kullanan var mı?

Yorum yaz
2 Cevaplar

Var arkadaşlar tabiki

yamaha’nın daha xsr 700 türkiye’ye getirmemişken lansman kıyağını yaptığı, retro cadde motosikleti. Bir efsane deneiblir.

874 cc, 3 silndirli bu motor sanırım daha henüz türkiye’ye girmemiş fz9 motor bloğunu kullanacak. Olası modeller bonneville ve scrambler ile (japonluğu nedeniyle kawasaki w800’le de) aşık atması beklenen bu alet fotoğraflar yanıltmıyorsa bence alayından yakışıklı. Ama kawasaki kullanıcıları kawa’nın bundan daha gösterişli olduğunu düşünüyor.

Öküz gibi güçlü olduğu düşünülmektedir. Yamaha nasıl bir xv950 ile iron 883’den kağıt üstünde de bence sürüş konforu olarak da üstün ama tasarımda harley’den daha zavallı ve özenerek yaptığı bir motor olsada, geleceğin aranan motoru olacak. Dayanıklı olduğu kadar atak Yamaha yapısının özelliklerini taşıyor.
Kesinlikle bu motosikletin custom modellerini göreceğiz. Ama custom custo olalı bunun kadar güzel bir makina görmemiştir. Led far filan değiştirilirse güzel olur. Yeme de yanında yat modeli bir şekli olur.

Motosiklet Cevapladı on 10 Mayıs 2016.
Yorum yaz

Kullananı az olan bir motor lansmanına pek önem verilmemiş, görenlerin hayran olduğu, istenirse Bobber, istenirse cafe racer genelinde naked modeli gibi görünen motor.

mtyanmaz Cevapladı on 12 Mayıs 2016.
Yorum yaz

Cevabınız

Cevap göndererek gizlilik sözleşmesi ve kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız