Regal Raptor hakkında bilgi rica ediyorum

Regal Raptor hakkında bilgi rica ediyorum 250 lik lerinde hangi modeli tavsiye edersiniz diye sormuş Saadettin Bey.. Biraz bilgi verelim.

Diğer çin motorlarıyla farkı sadece daha janjanlı olması, bunun dışında su soğutmalı motora sahip olan motosiklet.

özellikle t-gidonlu 250cc. “class” modelinin görüntüsü bütün çinlilerden daha şıktır. ilk 1000-1500 kilometreyi devirene kadar vibrasyon sorunu eğer iki egzosun arasındaki ufak boruyu iptal ettirmezseniz ayakları uyuşturur. bunun haricinde mekanik aksamı sağlam motordur, yağını ve temizliğini aksatmadığınız sürece motor sorunu çıkartmaz, fakat elektrik aksamı dandik ötesidir.

1 ay yatmaya görsün hemen aküsü biter, bu sebeple 2 hafta veya daha uzun süre kullanmayacaksanız aküsünü sökmek gerekir. ön farı sorunludur; ilk fırsatta ampulünü akünün kaldırabileceği bir farla değiştirmek gerekir. akünün olduğu sağ kutu suya duyarlıdır, yıkatırken vb. içine su kaçarsa mutlaka sinyal flaşörü bozulur.

250cc. olmasından dolayı inanılmaz cimri ve neredeyse hiç park problemi çıkartmamasıyla oldukça cüzdan dostudur. Akü problemini aşabilirseniz daha sonra bineceğiniz herhangi bir sorun kalmayacaktır.

Konuyla ilgilenen arkadaşlar aşağıdaki video’yu izleyebilir.

Regal Raptor.com.tr Türkiye’de ki firma’nın kendi sitesidir.  Regal hakkında detaylı bilgi almak isteyenler http://www.raptorriders.com.tr/ adresine girerek foruma kayıt olup bilgi alabilir.

Motosiklet on 24 Haziran 2016 sordu, kategori: Teknik Özellikler.
Yorum yaz
0 Cevaplar

Cevabınız

Cevap göndererek gizlilik sözleşmesi ve kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız