LS2 FF351 kask alıcam, sizce alınır mı?

Selam arkadaşlar 100 mg superboy motosikletimi yeni aldım ve sizlere katıldım. Arkadaşın kaskını kullanıyordum ama kendime kask alıcam LS2 FF351  özellikleri ile bütçe me uygun fakat termoplastik alma diyorlar neden?

LS2 FF351 ACTION KIRMIZI KASK

LS2 FF351 özellikleri

LS2 Kapalı Kask Yüksek çözünürlüklü thermoplastic dış yüzey Çizilmeye karşı dayanıklı ön cam Komple çıkarılabilir ve yıkanabilir yanak padleri ve iç astar Çene ve alında havalandırma kanalları Kaskın arka kısmında kullanılan havayı dışarı veren havalandırma kanalları ECE 22.05 Onay Belgeli Orjinal kumaş taşıma kılıfı Ön Cam Beyaz renklidir Ağırlık : 1300 gr. COMPOSITE FİBER malzemeden üretilmiştir. Camı çizilmez özelliğe sahiptir. İçi çıkarılabilir ve yıkanabilir.bu özelliklerine rağmen sıradışı grafikleri ve uygun fiyatıyla dikkat çeken bir kasktır.

Koray on 20 Ağustos 2016 sordu, kategori: Motosiklet Aksesuar.
Yorum yaz
1 Cevaplar

Daha öncede forumda yazıldı çizildi ve termoplastik kaskın zayıf olduğu söylendi, alınmaz. Almak için en az trikompozit ve fiber olmalı kaskınız. Biraz daha fazla bütçe ayırın.

Mesela aşağıdaki kaska bakabilirsiniz.

LS2 FF396 FT2 Tron Hava Yastıklı Fiberglas Güneş Vizörlü Neon Sarı Kapalı Motosiklet Kaskı

http://www.motosikletaksesuarlari.com/LS2-FF396-FT2-Tron-Hava-Yastikli-Fiberglas-Gunes-Vizorlu-Neon-Sari-Kapali-Motosiklet-Kaski_17995.html

LS2 Hava Yastıklı Kapalı Kask Dıştan açılıp kapanabilen iç GÜNEŞ Vizörü Hava şişirme sistemi sayesinde kafaya tam oturabilme özelliği Tricomposite Fiberglass Dış Yüzey Çenede ve tepede havalandırma kanalları Kullanılan havanın dışarı çıkmasını sağlayan arka çıkış kanalları 3D görünümlü, anti UV’li ve çizilmeye dayanıklı polycarbonate ön cam Komple çıkarılıp yıkanabilen hijyenik yanak padleri ve iç astar ECE 22.05 Onay Belgeli Mikrometrik bağlantı kayışı Orjinal kumaş taşıma kılıfı Beyaz camlı Ağırlık : 1400 gr.

mtyanmaz Cevapladı on 20 Ağustos 2016.
Yorum yaz

Cevabınız

Cevap göndererek gizlilik sözleşmesi ve kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız