Küçük kullanışlı bir scooter tavsiyesi istiyorum

Selam arkadaşlar, işe gidip gelmek için küçük ama kullanışlı bir scooter önerisi  istiyorum. Yaklaşık günlük yol 15 km gidip – gelmek toplamda yapacaım yol bu kadar. Sizce bana ne gider, na almalıyım, yakıt az yakarsa dahada iyi olur.

teşekkürler

ilkay on 1 Ağustos 2016 sordu, kategori: Genel.
Yorum yaz
5 Cevaplar

Bütçeniz 5000 tl civarında  ise sym fiddle ama biraz daha klasikten uzaklaşıp spor model arıyorsanız spacy alpha var, kampanya var Honda motorda o yüzden hemen davranın alın, bolca indirimler var.

mtyanmaz Cevapladı on 1 Ağustos 2016.
Yorum yaz

Küçük olarak fizy alabilrsiniz, Ben emlakçılık yapıyorum ofisle ev arası tam sizin dediğiniz uzaklıkta, gidiş ve geliş 10 dakika sürüyor. Trafikte zorlanıyorum sadece ama tavsiye ederim. Çok yakıyor 3 haftada bir benzin alıyorum. Yakın olduğundan hiç yakmıyor diyebilirim. Ölçecek kadar bilgim yok benzin harcamasını ama her yanı ile masrafsız.

iyi günler

Nilay Cevapladı on 1 Ağustos 2016.
Yorum yaz

SYM fiddle çok az yakar hemde ucuz yedek parçaları var Honda’da parçalar ve işçilik çok fazla alma yanarsın. Ucuz görünen Dünya’nın en pahalı işçilik ücretlerine sahip motorudur Honda modelleri. Eski vespa al sorunsuzlardır, çocuğuna bile bırakırsın, ilkay

Uygar_kaya11 Cevapladı on 1 Ağustos 2016.
Yorum yaz

Mondial’de çok ucuz seçenekler var ama sorunlu motorlar, ucuz alıcam diye dert almayın başınıza, ucuz olsun diye önerileri atlamayın. Kullanıcılar var ve iyi öneriler yapmışlar. Özellikle vespa konusuna katılıyorum.

kemalberk Cevapladı on 1 Ağustos 2016.
Yorum yaz

Suzuki adress tam size göre

omur Cevapladı on 8 Ağustos 2016.
Yorum yaz

Cevabınız

Cevap göndererek gizlilik sözleşmesi ve kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız