125cc motor tavsiyesi alabilir miyim

Selam arkadaşlar spor motosiklet arıyorum 9000tl bütçem var, bu fiyata neler alabilirim, sahibinden’de baktım fiyatlar çok yüksek hala dosttan satacak var mı? Ne önerrsiniz. İstanbul’dan alabilirim 1 ay kadar buradayım, alıp Balıkesire götüreceğm.

erdinc on 29 Ağustos 2016 sordu, kategori: Motosiklet Modelleri.
Yorum yaz
3 Cevaplar

250cc iyi durumda bir motosiklet bulmak zordur o paraya ama aramadan bilinmez, kendi motorumu inanılmaz bir fiyata almıştım adam hemen elinden çıkartmak istiyordu, Piyasa fiyatının 2000 tl altına aldım. CBR veya Ninja alırsanız uzun yıllar sıkılmadan kullanırsınız. Sağlıklı günlerde kullanın.

bilgeAKY Cevapladı on 29 Ağustos 2016.
Yorum yaz

Selamlar iyi bir 250cc tavsiyesi vereyim, benelli TNT 250 aldım yaklaşık 3 aydır sürüyorum, yakıt ve gidişinde mükemmel arayan herkesin alması kullanması gereken bir motor. Full geliyor ve servisleri honda, kawasaki ve yamaha’dan daha ucuz. Binerek bir deneyim yapın sonra karar verin ama görseniz vazgeçemezsiniz.

Tanıtım videosu

ilkeralk Cevapladı on 29 Ağustos 2016.
Yorum yaz

Sitesindeki bilgiler
Başlangıç seviyesi olarak adlandırılan bu model kolayca anlaşılabilecek bir modeldir. Benelli TNT 250 bir motosikletten çok daha fazlasıdır. Bu motosiklet kesinlikle genç sürücüler için tasarlanmıştır. Kendini iki tekerlek üzerinde bir aşık gibi hisseden kişiler için tasarlanmış olan bu motosiklet, sportif görünüşlü duruşu ile uzun zaman ondan ayrı kalamayacaksınız. Ancak TNT 250 modeli sürülmeye başlandığında, uzun zamandır bütün diğer modelleri sürmüş olsanız bile, gücü ve performansından dolayı büyük zevk alacaksınızdır.

Araştırın alın ama 13000 tl civarıdır, biraz daha paraya kıyın sıfır alın ikinci el o dediğiniz motorlarda düzgün kullanılmama sorunu var

ilkeralk Cevapladı on 29 Ağustos 2016.
Yorum yaz

Cevabınız

Cevap göndererek gizlilik sözleşmesi ve kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız