motosiklet
Kas 6 th, 2015

Genel-Motosiklet MarkalarıYorum yapılmamış

Mondial motosiklet

Mondial motosiklet

Mondial

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Motoru

Uğur Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Uğur Motorlu Araçlar’ın tescilli markası olan Mondial, 2004 yılından beri Aydın Nazilli’de bulunan 60.000 metrekarelik tesislerinde üretim yapmaktadır. Türkiye’nin en çok satış yapan markalarından birisi olan firma 450 satış noktası, 528 servisi ve 250 yedek parça tedarikçisinin yanı sıra yüksek üretim kapasitesi ile hizmet vermektedir. Yılda 190.000’den fazla motor üretim kapasitesi olan firmanın 8 milyonu aşkın yedek parça stoğu bulunmaktadır. Faaliyete başladıktan 1 yıl sonra TUİK verilerine göre Türkiye’nin en çok tercih edilen motosiklet markası olmuştur. 2005 yılından beri bu liderliğini 10 yıl boyunca elinde tutan firma, hem başlangıç seviyesi hem de profesyoneller için ürettiği modelleri ile herkesin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır.

Mondial’in yürüttüğü çevre ve kalite politikası da hem markanın hem de şirketin konumlanmasında büyük bir pay sahibidir. Çevreye duyarlı ve ekonomik bir ulaşım aracı olan motosikletlerin kullanım oranını arttırmak ve aynı zamanda doğayı koruyan üretim aşamaları ile çevresel kirliliği en aza indirmek, şirketin en önemli ilkelerindedir. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran Mondial markasının geniş bayi ağı, yaygın servis noktaları ve Avrupa standartlarında geliştirdiği teknolojileri ile motor tutkunuz için güzel bir adım atabilir ve “Neden Mondial?” sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Mondial Motor Modelleri

Motosiklet vazgeçmesi imkânsız bir tutkudur. Bu tutkuyu hem kaliteli hem de güvenli gerçekleştirmek ise her motosiklet severin arzusudur. motosiklet tutkunlarının isteği bir araca binmekten ya da ayağını yerden kesmekten ibaret değildir. Motosiklet severlerin en önemli ortak noktası, özgürlük hissidir. Bu his herkes için farklı anlamlar ifade ediyor olsa bile hiç değişmemektedir. Bu nedenle kullandığınız motorun modeli ya da kategorisi ne olursa olsun bir tutkunun parçası olacağınızı aklınızdan çıkarmayın. Mondial motor modelleri arasında mutlaka kendinize uygun bir model bulacaksınız. Uzun yola çıkmak isteyenler Touring, performans tutkunları Cross, ekonomik ulaşımı tercih edenler Cub, hepsini bir arada isteyenler ise Enduro modelleri arasından tercih yapabilir. Mondial drift modelleri arasında öne çıkan 125 MH Drift’i ise mutlaka incelemelisiniz.

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz