motosiklet
Eki 19 th, 2015

Motosiklet FiyatlarıYorum yapılmamış

Mondial Motosiklet Fiyatları

Kısa Bir Tarihçe

Mondial, Uğur Şirketler Grubuna ait bir motosiklet markası. İlginç bir hikâyesi var grubun; 1954 yılında dondurma makineleri üretmek için kurulmuş ve derin dondurucu modelleri üzerine uzmanlaşmış. 2004 yılında da, motosiklet üretimi yapmak için bünyesinde Mondial markasını oluşturmuş. Günümüzde, Mondial’in en çok satan yerli motosiklet markalarından biri olduğunu söylemek mümkün. Nitekim 2015 – 2012 yılları arasındaki satış verileri de bunu doğruluyor. Mondial, 450 satış noktası, 528 servis merkezi ve 250 yedek parça satış noktası ile tüm Türkiye´de hizmet veriyor. Türk Patent Enstitüsü tarafından da “Tanınmış Marka” statüsü tanınan Mondial, fiyat/performans oranı oldukça yüksek motosikletler üretiyor. Hemen her klasman için bir modeli bulunuyor. Böylelikle, kullanım amacınız ne olursa olsun, size uygun bir tanesini bulabilmeniz mümkün oluyor. Mondial markasının en dikkat çeken yanı, Türkiye’nin en ücra köşelerinde bile servisinin bulunabilmesi ve hiç yedek parça sıkıntısı yaşatmaması. Böylelikle, performans olarak olmasa bile, kullanım kolaylığı bakımından rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi başarıyor.

Mondial Motosiklet Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Mondial, daha çok scooter modelleri ile tanınsa da, yukarıda da belirttiğimiz gibi her klasman için üretim yapıyor. Bunların arasında da, touring, scooter, cub, atv, cross, enduro ve e-mon modelleri bulunuyor. Mondial motosiklet fiyatları, sunulan modelin motor hacmine ve ek özelliklerine göre belirleniyor. Ancak model ne olursa olsun, Mondial motosiklet fiyatları daima rakiplerinden daha uygun seviyelerde seyrediyor. Bazı modellere birlikte bakarak, Mondial motosiklet fiyatları hakkında bilgi verelim. (Buradaki fiyatlar, doğrudan üreticinin kendi web sitesinden alınmış olup, bayii fiyatları ile farklılık gösterebilir.)

Touring serisi: Touring serisinde yer alan Mondial motosiklet fiyatları, 2.499 TL’den başlayıp 5.750 TL’ye kadar yükseliyor. 150 MG Superboy-X modeli, bu klasmandaki en dikkat çekici model.

Scooter serisi: En uygun Mondial motosiklet fiyatları bu klasmanda yer alıyor. Fiyatlar 3.045 TL’den başlayıp, 3.760 TL’ye dek yükseliyor. Diğer bir deyişle, fazla bir fiyat farklılığı bulunmuyor. 125 ZNU modeline bir göz atmanızı öneririz, İtalyan tarzını yansıtan tasarımı ile göz dolduruyor.

Cub serisi: Elektrikli bisikleti andıran yapılarıyla en çok kullanılan modellerden biri olan Cub fiyatları, 2.499 TL’den başlayıp 2.722 TL’ye dek çıkıyor. 100 SFS Sport modeli, dinamik tasarımıyla dikkat çekiyor.

Cross serisi: Bu seride sadece iki model var ve birinin fiyat 4.619 TL iken, diğeri 9.440 TL’ye satılıyor. 250 X-Treme Turbo modeli daha pahalı olan, ancak verdiğiniz farka değecek özellikler sunuyor.

Enduro serisi: Bu seride tek bir model var: RX3i Evo. 11.339 TL’lik fiyatıyla, uygun rakamlara enduro keyfini yaşamanızı sağlıyor.

E-Mon serilesi ise, elektrikli motosiklet ve scooter modellerini barındırıyor. Yollarda giderek daha sık görmeye başlayacağımız elektrikli motosiklet modelleri, son derece düşük fiyatlara çevre dostu bir motor kullanma fırsatı sağlıyor.

En Uygun Mondial Motosiklet Fiyatları

En uygun Mondial motosiklet fiyatları yakalayabilmek için önceden ayrıntılı bir araştırma yapmak, büyük önem taşıyor. Araştırmayı internet üzerinden yapmak ise, zaman kazandırıp kolaylık sağlıyor. Motosiklet tutkunlarının kurduğu yegâne site olan motosiklet aksesuarları.com, profesyonel ekibi ve ayrıntılı incelemeleri ile size bu imkânı sağlıyor. İster sıfır, ister 2. El Mondial modellerini bulabileceğiniz sitemiz, sizlere çok avantajlı koşullarla alışveriş yapma olanağı tanıyor. Motosikletinizi aldıktan sonra, aksesuarlar bölümümüzü ziyaret etmeyi unutmayın – motor üzerinde geçireceğiniz zamanı kolaylaştıran ve güvenliğinizi artıran aksesuarlar, yine sitemiz üzerinde sizleri bekliyor.

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz