motosiklet
May 24 th, 2016

Motosiklet AksesuarYorum Yapılmamış

michelin-all-weather-tyres-on

Michelin Limited Edition MotoGP Lastiklerinin Lansmanını Düzenliyor

 

Michelin’in az sayıda üretilmiş MotoGP lastiklerine sahip olmak için Avrupa biletlerinizi hazırlayın; çünkü bu özel lastiklerin sadece Avrupa’da satışa çıkacağı konuşuluyor.

Michelin Dünya Şampiyonası’na dönüşünü kutlamak için 5.000 çift limited edition MotoGP lastiği üretti. 1 Haziran’da Avrupa’da satışa sunulacak Michelin Pilot Power 3 MotoGP™ Ltd Edition lastiklerini ilk defa dünya şampiyonasında göreceğiz ve böylelikle Michelin’in yarışların premier serisine dönüşü unutulmaz olacak.

Dünyada ilk kez, bu özel lastikler Michelin Pilot Power 3 ve resmi MotoGP™ logolarını taşıyacaklar. Üretim 5.000 çift ile sınırlandırıldı.

Yeni Michelin Pilot Power 3 MotoGP™ Ltd Edition ön 120/70 ZR 17 (58W) ve arka 180/55 ZR 17 (73W) ölçülerinde satın alınabilecek ve böylelikle pek çok tipte motosiklette Michelin lastikleri kullanılabilecek.

Michelin tarafından üretilen MotoGP™ lastikleri kullanan markalar geniş bir laboratuvar desteği de almış oluyor. Her türlü şartta ortaya koyulan teknolojik çözümler ise motosikletlerin yol lastiklerinin gelişiminde önemli bir yer tutuyor.

Michelin 2-tekerlek lastik bölümü başkanı Gary Guthrie: “Limited edition lastiklerle, Michelin sürücülere MotoGP tecrübesini yakından yaşamaları için olanak sağlıyor. Pau Serracanta, Dorna Ticari Direktörü: “Michelin ile yaptığımız ortaklığın pistlerden çıkarak, sürücülerin MotoGP teknolojisini görmeleri için daha geniş bir ortam sunuyor. Fanların da lastikleri yakından görmek isteyeceklerini biliyoruz.”

 

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz