motosiklet
Kas 5 th, 2015

Genel-Motosiklet AksesuarYorum yapılmamışLS2 Kask

Kısa Bir Tarihçe

LS2, sektördeki genç ve dinamik markalardan. Firmanın sadece 25 yıllık bir tarihçesi bulunuyor. Ancak bu kısa süreye dahi inanılmaz şeyler sığdırmayı başardığından, yüz yıllık rakipleriyle dahi rahat bir şekilde mücadele edebiliyor. 1991 yılında Çin’de kurulmuş bir marka bu, ancak alışageldik Çin markaları ile karıştırmamak gerekiyor. Uzun bir süre diğer kask markaları için üretim yapan firma, 1998 yılında kendi adına üretim gerçekleştirmeye kadar veriyor. LS2 kask markası, işte böyle doğuyor. Sonrası gerçek bir başarı hikâyesi, sadece on yıl içinde 30 dönümlük bir alanda, 1.000 çalışanla yılda 2.000.000 adet motosiklet kaskı üretmeye başlıyor. Operasyonlarını Avrupa ve Amerika’ya yayıyor, rakip kask markalarını satın alıyor ve sektördeki en büyük üreticilerden biri haline geliyor.

Dediğimiz gibi, klasik Çin malları ile karıştırmayın, LS2 kask modelleri ISO9000 standardına uygun olarak üretiliyor ve tüm SHARP testlerinden beş yıldız alıyor. Diğer bir deyişle, sağladığı güvenlik ve koruma seviyesi bakımından hiçbir sıkıntısı bulunmuyor. Rakiplerinden en çok hafifliği ve rahatlığı bakımından ayrılıyor. Hafiflik, kask üretiminde karbon-fiber kullanılmasından kaynaklanıyor. Rahatlık ise, diğer çoğu markanın sadece en pahalı modellerinde sunduğu bir özelliğin, LS2 kask modellerinde standart olarak gelmesinden kaynaklanıyor: havalandırma kanalları. Kanal sayısı o kadar fazla ki, en sıcak günlerde bile terletmiyor ve vizörünüzü de buğulandırmıyor.

LS2 Kask Modelleri ve Fiyatları

LS2 kask modelleri, açık kasklar, kapalı kasklar, çene açılır kasklar, cross kasklar, bayan kask ve çocuk kask kategorilerinde satışa sunuluyor. Ayrıca kask yedek parçaları ve motosiklet montu modelleri de, yine bu kategorimiz altında bulunabiliyor. Her ihtiyaca ve deneyim seviyesine uygun üretim yapan bir firma bu, size uygun bir model muhakkak bulunuyor. Hangisini seçerseniz seçin, motosiklet aksesuarları.com’un avantajlı fiyatlarından ve uygun koşullarından yararlanmanız mümkün oluyor. Kaskınızı hemen bugün alın; güvenliğiniz bizim için önem taşıyor.

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz