Ls2

motosiklet
Kas 5 th, 2015

Genel-Motosiklet AksesuarYorum yapılmamış

LS2 Kask

Motosiklet Kaskı Kullanmanın Önemi

İstatistikler bize gösteriyor ki; motosiklet kazalarında yere ilk önce ellerimiz, sonra da başımız çarpıyor. Baş yaralanmaları ise, koruyucu bir ekipman kullanılmazsa ciddi sorunlara neden olabiliyor. Bu nedenle, motosiklet kaskları bir motorcuya en gerekli olan ekipmanların başında geliyor. Piyasada sayısız kask markası ve modeli bulunuyor, ancak sadece bazıları o ince fiyat/performans dengesini tam anlamıyla tutturuyor. Kaskınıza bir servet ödemek zorunda değilsiniz – LS2 kask modelleri, sağladıkları yüksek güvenlik, konfor ve uygun fiyatları ile sizleri bekliyor.

Avrupa, Amerika ve Çin’de en çok satan markaların başında gelen LS2, ayda 2.000.000 adet kask üretiyor ve tüm dünyada satışa sunuyor. LS2 kask modelleri, materyal olarak karbon-fiber tercih ettiğinden, rakiplerinin çoğundan daha hafif oluyor. Yine, çoğu markanın ek ücret talep ettiği havalandırma kanalları, LS2 kask modellerinde standart halde geliyor. Böylelikle, en sıcak havalarda dahi bunalmanız, en önemlisi de vizörünüzün buğulanması engelleniyor. Kalite, konfor ve güvenlik – LS2 kask modelleri, tüm bunları inanılmayacak fiyatlardan sunabiliyor.

LS2 Kask Modelleri ve Fiyatları

LS2 kask modelleri, her deneyim seviyesine ve her ihtiyaca hitap edebilecek şekilde üretiliyor. Markanın portföyünde, açık kasklar, kapalı kasklar, çene açılır kasklar, cross kasklar, bayan kask ve çocuk kask modelleri yer alıyor. Yine, kask yedek parçaları ve motosiklet mont çeşitleri de satışa sunuluyor. Oldukça zengin bir model seçeneği var, size uygun olanı kolaylıkla bulmanız mümkün oluyor. SHARP testlerinden beş yıldız alan ve ISO 9000 standartlarına uygun üretilen kasklar, size maksimum düzeyde bir güvenlik ve muhteşem bir konfor sunuyor.

Motosiklet aksesuarları.com, LS2 firmasının tüm ürünlerini her zaman olduğu gibi avantajlı fiyatlardan satışa sunuyor. Kredi kartına taksit, kapıda ödeme, ücretsiz kargo seçeneklerimizden yararlanabilir, arzu ederseniz internetten sipariş ettiğiniz ürünü mağazamızda değiştirebilirsiniz. Yüksek kalite, uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz