Motosiklet
May 17 th, 2016

Genel4 yorum

Motosikletler birçok kişi için vazgeçilmez bir tutku olsa da kimi zaman motosikletlerin daha konforlu olmasını istediğiniz anlar olmuştur. Artık bu istekleriniz hayal değil! Harley-Davidson limuzinlerin rahatlığını motosiklet tutkunlarına sunuyor. Harley-Davidson’ın yeni tasarımı da ilk görüşte sizi etkilemeyi başaracak.

Alışılmışın dışında bir tasarıma sahip olan Harley-Davidson, limuzin motosiklet modeline aynı anda tam 8 kişi birden binebiliyor. Özellikle kalabalıksanız ve motosiklet ile yolculuk yapmak istiyorsanız bu model size bu konuda yardımcı olacaktır. Limuzin tasarımında olan Harley-Davidson’ın uzunluğu ise 7 metre.

Uzunluğunun bu kadar fazla olması onu arabalardan bile daha ağır yapmaya yetiyor. Ağırlık artınca yükü taşımak ve istenilen hızı sağlamak içinse motosiklette oldukça güçlü bir motor kullanılıyor. 350 HP güç üreten 5,7 litrelik V8 Chevrolet motoru ise bunu tam anlamıyla karşılamayı başarıyor. Özellikle düz yollarda 350 HP’lik motorun ortaya koyduğu performans sizi kendisine hayran bırakabilir.

Harley-Davidson limuzin motosikletinin özellikleri bunlarla da sınırlı değil. Tıpkı bir araçta olduğu gibi oldukça kaliteli stereo ses sistemlerine sahip! Ayrıca limuzin motosiklet içerisinde ahşap bir bar, klima, televizyon ve sayılamayacak kadar çok olan daha onlarca farklı donanım var.

Bu da motosikleti oldukça farklı bir kategoriye sokuyor. Hatta bu donanımlar ve ekipmanlar lüks olarak tabir edilen birçok araç içerisinde dahi bulunmuyor. Ayrıca limuzin kısmının kapıları yukarıya doğru açılıyor. Bu da motosiklete ayrı bir hava katıyor.

Harley-Davidson limuzin motosikletinin yapımında oldukça kaliteli malzemeler kullanılmış. Ayrıca limuzin kısmının lüks görünebilmesi içinde özel deri kaplamalar bulunuyor. Tüm bunlar bir araya gelince de motosiklet oldukça farklı bir kategoriye giriyor.

Özellikle konfora önem verenlere hitap eden bu motosiklet şuan için özel talepler doğrultusunda üretiliyor. Daha çok rahatlığı arayan motosiklet tutkunları tarafından tercih edilen Harley-Davidson limuzin motosikletinin kısa sürede ne kadar popüler olacağı ise bilinmiyor. Tanıtım için yayınlanan video beyaz renkli bir model bulunuyor. Farklı renklerdeki üretimlerde yine Harley-Davidson tarafından yapılabiliyor.

Motosikletin verdiği hisse ve limuzinin rahatlığına aynı anda sahip olmak isterseniz bu modele bir göz gezdirebilirsiniz.

Bu makale için 4 yorum var

Yorum yaz