motosiklet
Haz 8 th, 2016

Motosiklet AksesuarYorum yapılmamış

Fox Creek Ceketi Tüm Hava Şartlarında Giyebilirsiniz

Fox Creek Bomber Jacket

Motosikletçilerin deriye olan düşkünlükleri bilinir. Derinin aşınmaya karşı en iyi koruyucu materyal olmasının yanında sürücülere çekici bir hava kattığı da bir gerçektir. Deri ceket hava değişikliklerinde ve günlük olarak her zaman giyilebilir.

Fox Creek’in Bomber ceket sürücülerin rahatlığı dikkate alınarak üretilmiş. Deri ceket motosiklet üzerinde güzel görünürken, motordan inildiğinde biraz ağır kalabiliyor. Hava ısındığında Fox Creek Bomber ceketinin kollarının kıvrılabilmesi önemli bir özellik.

Fox Creek bir aile şirketi ve ceket, pantolon, şapka gibi aksesuarlar üretiyor. Kullanılan derinin kalitesi nedeniyle ürünlerinin fiyatlarının aynı oranda yüksek olduğunu da belirtelim. Ceketler orijinal rengini uzun süre saklayan tamburda kurutulmuş yumuşak sığır derisinden dikiliyor.

Bomber ceketin 1,4 – 1,6 mm siyah derisi güzel görünüyor ve kokuyor. Ceketi sadece sürüş sırasında değil günlük olarak da kullanabilirsiniz. Ceketin birisi fermuarlı iki iç cebi ve bel üstü fermuarlı iki yan cebi her türlü eşya ve aksesuarınızı üzerinizde taşımanıza olanak veriyor. Ceketin yakası ve omuzlarındaki ek parçalar sürücüye maksimum hareket rahatlığı verecek şekilde tasarlanmış. Belin iki yanındaki elastik paneller ceketin vücuda oturmasını sağlıyor.

Kış aylarında ceketlerin uzun kollarının verdiği korumayı tüm sürücüler sever. Deri rüzgarın ceket içine girmesini engeller fakat ısı içeride tutulmaz. Bomber en çok sıcak havalarda giyilmek için uygun. Her iki koldaki havalandırma delikleri, çift göğüs cebi havalandırma delikleri ve omuzlardaki geniş arkadan çıkışlı delikler cekete nefes aldırıyor. Tabi ki özellikle trafiğin tıkandığı sıcak günlerde sürücülerin terlemesini engellemek çok zor.

Bomber’in en akıllıca özelliğini fermuarın her iki yanında yer alan iç deri cepler oluşturuyor. Bu cepleri ayrı ayrı kapatmak da mümkün. Kalın kaliteli deri çarpışmalarda ve sürtünmelerde sürücüyü koruyan bir güvenlik duvarı yaratıyor.

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz