motosiklet
Haz 8 th, 2016

GenelYorum yapılmamış

EBR Motorcycle Avrupa’ya Parça ve Teknik Servis Desteği Verecek

EBR Motocycles

EBR Motorcycles İsviçre’den Northern Classic, Custom & Race AB (NCCR) ile anlaşarak EBR motosiklet parça ve teknik desteğini Avrupa’ya taşıyor.

EBR Motorcycles’in CEO’su ve Başkanı Steve Smith: “NCCR sahipleri Jens ve Birgit Krüper ile EBR’den Erik Buell15 yıldır işbirliği içindeler. Dünya çapında gelişen olumsuz ekonomik şartlar ve iş yapma koşullarına getirdiği değişiklikler tüm motosiklet üreticilerini zorluyor. Alınan kararlar müşteri ve tedarikçileri de etkiliyor. EBR’nin yeni sahipleri ile birlikte Amerikan Sportbike markaları ile güven tazelemek istiyoruz. EBR 2016’da 1990RX ve 1190SX motorları ile tekrar piyasalara döndü.”

EBR Motorcycles’in kurucularından ve Teknik Direktörü Erik Buell: “Jens Krüper’i 2002 yılından beri tanıyorum. NCCR takımının tamamı gerçek bir tutku ile motosikletlere yaklaşıyor ve motorlar hakkında çok fazla bilgiye sahipler. Avrupa’da yaşanan yönetmelik değişikliklerinin farkındayız ve kendi ürünlerimizi bu pazara adapte etmek için çok çalışıyoruz. NCRR’nin bu konuda da desteğine gereksinim duyuyoruz.”

Erik Buell 1983 yılında kendi adıyla motosiklet rulmanları üretimine başladı. Bu tarihten itibaren satışların %50’si Amerika dışına yapıldı. Avrupalı müşterilerinin parça ve teknik desteğe olan gereksinimlerini iyi tanıyan NCCR ile ortaklığın bu müşteri potansiyeli ile başarıya ulaşacağı düşünülebilir.

EBR Motorcycles atletik, performansa odaklanmış makineler üreterek pistlerde sergilenen sürüş yeteneklerini arttırmayı hedefliyor. Avrupa’ya East Troy V-Twin’i geri getirmek EBR’nin en büyük hedefleri arasında yer alıyor. East Troy takımı yeni jenerasyon EBR motosikletlerinde dünya çapındaki hız tutkunlarını memnun edecek makineler tasarlıyor.

EBR’in sahibi ve CFO’su Bill Melvin: “Avrupa pazarının önemini biliyoruz. Avrupa ve Asya piyasası fiyatlarını yakalamak için tedarikçilerimizle birlikte çalışıyoruz. Kısa sürede beklentileri karşılayacak teklifleri ortaya koyacağız.”

EBR Factory Race Team Splitlath, Isle of Man yarışında takımını başarılı ile temsil etti.

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz