Motosiklet
Ağu 10 th, 2016

Motosiklet Modelleri2 yorum

60 kg ağırlık, 12 inç genişlikte hemde 25 inç çapında tekerleklere sahip. Çamur canavarı Rusya epey ün yaptı. Şu sıralar Avrupa’nın bir hayli ilgisini çekti.

Motovezedhody tarafından Rusya’da tasarlanan motosiklet, avlanmak, balık tutmak, ve uygun ortamlarda seyahat etmek için gerçekten en uygun motosiklet ve aynı zamanda katlanıp bagaja sığabiliyor. Üstün dayanıklı ve bir o kadar çekiş kabiliyetine sahip.

taurus

Hafifliğinin verdiği rahatlıkla kullanımı kolay, zor koşullardan anında çıkabiliyor. Ayrıca belki de motosikletin en güzel özelliği 1-2 dakika içerisinde sökülüp monte edilebiliyor. Bu sayede arka bagaja sığdırılabiliyor. Motosiklet Honda’nın GX210 motor bloğunu kullanıyor ve 3 galon yakıt ile tam 10 saatlik off-road yapmanızı sağlıyor.

taurus 1

2 adet vites kutusuna sahip motosiklet. O bir küçük Land Rover. Son sürati 22 mph olsa da amacı düşünüldüğünde, umulduğundan daha fazla güç sunuyor.

taurus 4

Motovezedhody 75,000 rubleye yani yaklaşık olarak 1,100 $ ‘dan satıyor. yani 3500 tl’ye off-road ve çok yüksek güçte bir motor satın alıyorsunuz.

taurus 3

Bu makale için 2 yorum var

Yorum yaz