Motosiklet
Haz 17 th, 2016

Motosiklet Markaları-Motosiklet ModelleriYorum yapılmamış

Discover 125ST güç ve mesafenin mükemmel dengesidir. Günlük macera isteğini tamamlayan Discover 125ST, her sürüşte eğlence arayanlar için tasarlandı. 4 valfli DTS-i motor, etkili yanma ile daha yüksek hacimde hava-yakıt karışımı sağlar. Bu da daha fazla güç ve daha iyi yakıt verimliliği oluşturur. 5 vitesli şanzıman istikrarlı kalkış sunarken, düşük hızlarda bile sürekli vites değişimine ihtiyaç duymaksızın, sorunsuz güç aktarımı sağlar. 125ST, günlük macera seviyeni en üst noktaya çıkarır.

2013-bajaj-discover-125-st
PERFORMANS
Çift buji, 4 valf, DTS-i motor
13 Hp Güç ile 125 cc
Egzoz TEC
5 Vites
Otomatik Jikle ile Elektrikli Çalıştırma

bajaj discover 125 st 2

TASARIM
Trapezoit Ön Farlarla Sportif Kaporta
Kaslı Yakıt Tankı
5 Kollu alaşım jantlar
Yarı çift beşik şasenin üçgen yapısı, dikey bir biçimde yerleştirilerek çekici ve sportif bir görünüm sunar. Kendine özgü kaslı tankı ve 5 kollu alaşım jantları ile ayırt edici bir görünüme sahip 125ST, sınıfının en şık motosikletlerinden biri.

bajaj discover 125 st 3

GÜVENLİK
Ön Kelebek Disk Fren
Daha iyi kullanım ve durdurma gücü sağlayan papatya disk frenler, şehir içinde yoğun trafikte oldukça kullanışlıdır. 125ST ile güvenli durma deneyimini keşfedin.

bajaj discover 125 st

KONFOR
Bakım Gerektirmeyen Akü
Ön Süspansiyon
Akü Şarj Göstergesi
Bakım sorunu yaşatmayan akü, akü şarj göstergesi ile her zaman pil durumu hakkında bilgi verir. 125ST’nin teleskopik ön süspansiyonu ve sürtünme önleyici DU bush bobinleri ile her sürüş keyifli ve konforlu hale gelir.

bajaj_discorevy_125_st

Discover125ST-03

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz