motosiklet
Haz 8 th, 2016

Genel-Motosiklet Aksesuar-Motosiklet EğitimiYorum yapılmamış

Babalar Günü Hediyeleri 2 – Jeanler, Sürüş Kıyafetleri, Lastikler ve Eğitimler

Babalar Günü motosikleti olan sevdiklerinize hediye almak için ideal bir gündür. Babanıza eşinize çanta, gözlük ve motosiklet asansörü hediye edebileceğiniz gibi Jean, sürüş kıyafetleri, lastikler ve eğitim programları gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz:

Jeanler

Motosikletçilerin yeni trendi Jean giymek. Aşınmaya karşı sağlam kumaştan üretilmiş ve diğer denimler gibi astarlı jeanler tercih ediliyor. Özel korumalı ama görünüşü diğer pantolonlarla aynı jeanleri hediye olarak seçebilirsiniz. Motosiklet teknik kıyafetleri arasında jeanlerin de sayılması, motosiklet dünyasını ana aksesuarları arasında bu pantolonların yerini aldığını gösteriyor. Düşük bir bütçe ile sevdiklerinize Jean hediye edebilirsiniz.

Sürüş Kıyafetleri

Babanız eşiniz motosiklet ceketini devamlı kapı girişindeki dolapta tutuyor ve sürüşe çıkmak için her fırsatı değerlendiriyorsa, yeni tip, amaç ve stildeki sürüş kıyafetleri hediye olarak doğru seçimdir. Yeni kıyafetler giymek herkesin olduğu gibi onun da hoşuna gidecektir. Tek parça deri sürüş kıyafetleri bütçenizi biraz zorlayabilir ancak sürücüye en iyi korumayı sağlayan dış giyim parçası olduğu için mükemmel bir hediyedir. İki parçalı deri kıyafetler bazı günler farklı ceketlerle de kullanılabilecekleri için beğenilirler. İki parça kumaş takımların popülerlikleri koruma teknolojisi ve malzemeleri geliştikçe artıyor. Günümüzdeki kumaşlar derinin koruyuculuğu ile rekabet edebilecek özelliklere kavuştu. Çıkarılabilen su geçirmez koruma parçaları da kumaş takımların tercih edilmesinde önemli yer tutabilir.

Lastikler

Lastikler motosikletçiler için tüketim malzemeleri arasındadır. Bu nedenle böyle bir hediye almak babanızı veya eşinizi mutlu edecektir. Lastik teknolojisinin sürekli değişmesi de motosikletinin performansını önemseyen sevdiğinizin yeni lastiklerini denemek için sabırsızlanmasını sağlayacaktır.

Motosiklet Sürüş Eğitimleri

Motosiklet sürmenin en güzel yanlarından biri öğrenmenin hiç bitmemesidir. Sürüş eğitimleri babanız / eşiniz hangi seviyede olursa olsun yararlı olacaktır. Eminiz ki eğitimle birlikte güzel vakit de geçirilecektir. Eğitimlerde yol ve çevre şartlarına uygun olarak sürücüler kendilerini geliştirme, yeni yetenekler kazanma ve kendilerini koruma şekillerini öğreneceklerdir. Tüm ailenin de birlikte eğitim pist ve alanlarında buluşabilmesiyle motosiklet eğitimleri bireysel bir hediyeden çıkarak tüm aileyi mutlu eden bir etkinliğe dönüşebilir.

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz