motosiklet
Haz 8 th, 2016

Genel-Motosiklet AksesuarYorum yapılmamış

Babalar Günü Hediyeleri 1 – Çantalar, Eldivenler, Gözlükler ve Asansörler

Motosiklet sahibi bir babanız veya eşiniz varsa, motosiklet aksesuar ve motosiklet kıyafetleri arasından Babalar Günü hediyesi seçmek oldukça kolay. Binlerce seçenek arasından babanız, eşinizin zevkine uygun ayırdığınız bütçeyi de zorlamayan hediyeyi seçebilirsiniz. Motosikletçilerin basit tercihleri olduğu bir gerçek:

Father's Day

Aerostich Sırt Çantası

Klasik stildeki aksesuarlar hiçbir zaman eskimez.  Aerostich Courier Çanta oldukça klasik çizgilere sahip bir motosiklet aksesuarı. Çantanın gövde alt uçları ve kapak uçları üçgen şeklinde. Çanta sürüş sırasında sürücünün sırtını tamamen kaplarken herhangi bir şekilde aşağıya kaymaz. Çanta 1000-denye poliüretanlı Cordura naylonundan üretilmiş. Çantanın altı sağlamlığının ve dayanıklılığının artması için dikişsiz. Çantanın içinde parlak sarı güçlendirilmiş PVC su geçirmez astar ve şık bir iç cebi bulunuyor. Çantanın kapağı geniş, göze çarpan bir 3M Scotchlite şerit ile kapanıyor. Çantanın omuz askısının uzunluğu büyük ağırlıkları taşıyabilmek için sadece tel elle ayarlanabiliyor. Motosiklet çantasının dört farklı boyutu bulunuyor.

Eldivenler

Babanızı eşinizi mutlu etmek için kendisine üstün kalitede eldivenler hediye edebilirsiniz. Özellikle kötü hava şartlarında giyilen eldivenlerin sürücülerin ellerini ne kadar koruduğunu biliyorsunuz. Eldivenin tam ele oturması kesinlikle gereklidir. Güvenlik açısından eldivenlerin sürücüleri ne kadar koruduğu da unutulmalı. Düşük kalitede eldivenler ellerde aşınma yapabilirler. Eldivenlerin dış dikişleri, parmakların duruşu, avuç içi koruyucusu ve sabitleme bantlarına bakıldığında farklı eldivenler seçilebilir. Muhakkak ki su geçirmez ve yalıtımlı eldivenler babanızı eşinizi mutlu edecektir.

Eyer Çantaları     

Motosikletler her zaman eyer çantaları ile birlikte satılmıyor ve tabi ki sürücüler her zaman eyer çantalarının motosikletlerine takılı kalmasını istemeyebiliyor. Yine de babanız eşiniz sırt çantasına sığmayacak eşyalarını taşımak için eyer çantasını kullanmayı tercih edebilir. Eyer çantalarının oldukça cool gözüktüğünü de belirtelim. Eyer çantaları farklı boy ve stillerde karşımıza çıkıyor. Yumuşak kumaş eyer çantaları için Tourmaster ve sert çantalar için Givi markasını inceleyebilirsiniz. Çanta opsiyonları sınırsız.

Gözlükler    

Motosiklet kullanırken geniş temiz bir görüş çok önemlidir. Kaliteli gözlükler ile babanızın eşinizin gözlerini koruyabilirsiniz. Farklı tipte gözlükler test edildiğinde bir gözlükte aranan en önemli özellikler uçuşan pislik ve kumdan ve çarpmalarda kırılmadan gözü korumasıdır. Gözlükler sürücünün başına tam oturmalıdır. ANSI Z87.1 sertifikalı gözlükler tercih edilmelidir.

Motosiklet Asansörü    

Eğer hediye alacağınız kişi motosikleti üzerinde kendi çalışmayı seven, takım çantasını elinden düşürmeyen birisiyse, motosiklet asansörü işini çok kolaylaştıracaktır. Asansör saatlerce motosiklet başında çalışan kişilerin sırt ağrıları için gerçek bir kurtarıcıdır. Motosiklet asansörlerini farklı boyutlarda bulabilirsiniz.

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz