motosiklet
Kas 6 th, 2015

Genel-Motosiklet MarkalarıYorum yapılmamış

asya nostalji motosiklet

asya nostalji motosiklet

Asya Motor

Asya Motor ile Üst Düzey Memnuniyet

Aydın ilinin Nazilli ilçesinde 2003 yılında faaliyete başlayan Asya Motor yenilikçi vizyonu ve müşteri odaklı yaklaşımı nedeni ile sektörde kolayca yer edinmeyi başarmıştır. Asya Motor 2006 yılında 1971 yılından beri faaliyet gösteren Sosyal Grup tarafından satın alınmış ve bu satın alma ile birlikte daha güçlü bir büyüme stratejisine sahip olmuştur. 21.000 metrekare alana kurulan üretim tesislerinde yılda 150.000 adet motosiklet üretim kapasitesi olan firmanın 200 çalışanı, 400 adet servis noktası ve 250 satış noktası bulunmaktadır.
Kaliteden ödün vermeyen ve kazan – kazan prensibi ile yola çıkan Asya Motor, doğru müşteri yaklaşımı ile Türkiye’nin önde gelen motosiklet üretim firmalarından birisi olmuştur. Yüksek kalite ve uygun fiyat tercihi ile kendisini pazarda konumlandıran firmanın geniş ürün yelpazesi ve servis ağı da, Türkiye’nin en çok tercih edilenleri arasında yer almasını kolaylaştırmıştır. Büyüme stratejisini daha kaliteli, ekonomik ve elde edilebilir olmak üzerine planlayan firmanın bir diğer stratejisi de daha hızlı ve mükemmel bir hizmet anlayışı ile çıtasını her daim yükseltmekten yanadır.

Farklı İhtiyaçlar İçin Farklı Modeller

Asya Motor yenilikçi bakış açısı ve müşteri odağı ile kısa zamanda fark yaratmış ve oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunmuştur. Firmanın ürün yelpazesinde güçlü motor hacmi ve performansı ile ön plana çıkan modellerin yanı sıra, günlük ve ekonomik kullanım için sunduğu modeller de oldukça popülerdir. Firmanın ürün portföyünde Atv, Cub, Skyteam, CG, Scooter, Cross, UTV, Touring serilerine ait çeşitli modeller bulunmaktadır. Hem arazi tipi, hem de şehir içi ve şehirler arası kullanıma uygun model seçenekleri sunan Asya Motor, özellikle Touring ve Scooter modelleri ile rakipleri arasından sıyrılmaktadır. 49 cc ile 250 cc arasında değişen motor hacmine sahip Scooter modelleri en çok tercih edilenler arasında yerini alırken, tek silindirli 4 zamanlı motora sahip 98 cc ile 223 cc arasında değişen motor hacmi olan Touring modelleri de uzun yol tutkunları için kaliteli alternatifler sunmaktadır.

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz