motosiklet
Kas 25 th, 2015

Genel-Motosiklet ModelleriYorum yapılmamış

Apachi MotorApachi Motor

Apachi Motor

Apachi Dünya Markası Olma Yolunda

1977 yılında Ali İhsan Işıldar tarafından kurulan Işıldar Şirketler Grubu, aile şirketi olarak başladığı yolculuğunu farklı sektörlerde güçlenerek devam ettiriyor. 38 yıllık deneyimi ile bulundukları sektörlerde farklılık yaratmayı ön planda tutan şirketin otomotiv, motosiklet, beyaz eşya, engelli araçları, motosiklet aksesuarları, inşaat malzemeleri imalatı ve eğitim gibi farklı sektörlerde deneyimi bulunuyor. Işıldar Şirketler Grubu çeyrek asırlık otomotiv deneyimini Apachi Motor ile farklı bir boyuta taşıyor. Sektördeki yoğun rekabet ortamına ve durgun piyasalara rağmen yüksek başarı göstererek Apachi markasını daha güçlü bir hale getiren Işıldar Grup bunu tecrübesi ile başarıyor. Kısa sürede Türkiye genelindeki bayi sayısını 250’ye yükselten Apachi markası yaygın servis ağı ile de tercih edilenler arasında yerini alıyor. Ürünleri ile dünya pazarından pay almayı hedefleyen Işıldar Şirketler Grubu bu konuda attığı emin adımlarla hızla ilerliyor. AR-GE çalışmaları ile hedefe giden yolda kaliteli ve göz dolduran performansa sahip ürünler çıkarmayı hedefleyen şirket geniş yedek parça hizmeti ile de motosiklet severlerin bir sorununu daha ortadan kaldırmayı planlıyor

Apachi Motor ile En İyiye

Farklı alternatifler sunan scooter modelleri ile ön plana çıkanApachi Motor 125 cc hacimli scooter’lar arasında kullanım ve duruş farklılığı ile ilgi çekici modeller sunuyor. Daha rahat oturuş sağlayan Express 125 modeli, dik duruş için uygun ergonomisi olan X-Race 125 modeli ve spor görünümü ve agresif duruşu ile farklı bir görünüm sunan Bullet RS-125 modeli, küçük boyutuna bakmadan büyük işler başaran Cobra 125 modeli ile her zevke uygun modelleri motosiklet severler ile buluşturuyor. 250 cc hacimli modeller arasında 4V Cross ve XZ250R Cross model seçenekleri bulunuyor. Off-Road ve Enduro kategorisinde bulunan Cross modeller hem şehir içi hem arazi performansları ve şık tasarımları ile ön plana çıkıyor. Bir üst motor hacmi segmentinde bulunan X-Motion 300 EFI farklı dizaynı ve güçlü performansı ile şehir içi trafik sorununu ortadan kaldırıyor.

Apachi Motor müşteri memnuniyetini var olma nedeni olarak gören şirket politikası ve adımları ile bu alanda fark yaratmaya çalışıyor. Satış sonrası destek konusunda da kendi politikaları doğrultusunda en iyiyi hedefliyor. Kalite ve müşteriyi buluşturan, insana ve gelecek nesillere değer veren çevreci politikaları ile ön plana çıkan Apachi Motor en iyiyi hedefliyor.

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz