RE: Ziraat sigorta yarı yarıya diyorlar doğru mudur ?

Anadolu sigortadan yaptırdım onu geri alabilir miyim? Ve ziraat’teki fiyat yarıya düşüyor dedikleri doğru mu bilgisi olan yaptıran var mı?

Yorum yaz
7 Cevaplar

Bizler Anadolu sigortadan yaptırdık ama diğerlerinide incelemek lazım, telefonlarını aşağıda veriyorum arayarak ulaşabilirsiniz aracı şirketler kar ile yapıp sizden ekstra para alıyorlar.

Ak Sigorta 0 212 251 94 00 www.aksigorta.com.tr

Anadolu Sigorta 0 212 350 02 23 www.anadolusigorta.com.tr

Ankara Sigorta 0 312 418 15 24 www.ankarasigorta.com.tr

Aviva Sigorta 0312 440 09 07 www.avivasigorta.com.tr

Basak Emeklilik 0 212 355 52 62 www.basakemeklilik.com.tr

Birlik Sigorta 0 312 212 05 51 www.birliksigorta.com.tr

Demir Hayat Sigorta 0 312 466 02 80 www.demirhayat.com.tr

Finans Sigorta 0 212 538 60 60 www.finanssigorta.com.tr

Genel Sigorta 0 312 431 38 88 www.genelsigorta.com.tr

Genel Yaşam Sigorta 0 312 431 38 88 www.genelyasam.com

Güneş Sigorta 0 212 355 65 65 www.gunessigorta.com.tr

Güven Hayat 0 212 254 79 00 www.guvenhayat.com.tr

İhlas Sigorta 0 312 441 17 43 www.ihlassigorta.com.tr

İsviçre Hayat 0 216 554 05 44 www.isvicrehayat.com.tr

İsviçre Sigorta 0 216 474 20 00 www.isvicre-sigorta.com.tr

KOÇ-Allianz 0216 556 66 66 www.kocallianz.com.tr

Ray Sigorta 0 212 363 25 00 www.raysigorta.com.tr

Şeker Sigorta 0 312 419 05 65 www.sekersigorta.com.tr

Yapı Kredi Sigorta 0312 458 60 60 www.yksigorta.com.tr

Motosiklet Cevapladı on 2 Ağustos 2016.
Yorum yaz

Cevabınız

Cevap göndererek gizlilik sözleşmesi ve kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız