RE: Trafikteki ö…lerden korkmamak ve korunmak

Selam arkadaşlar, hergün motosikletten daha fazla kormaya başladım. Ama sevdam hiç bitmedi. Sürmekten hiç vazgeçmedim. Trafik yavaşken bir dert hızlıyken başka bir dert. Her şartta arkana her zaman gelip yapışan var.

Konunun aslı trafikteki öküzler, sen trafikte 70km ile sağda takılsanda arkadan aracın teki gelip sana uzunlarını yakıp kenara çekil diyor. Yol vermezsen problem çıkıyor, adam üstüne sürüyor sanada kendinede ne olacağı umrunda değil ama artık dolu geziyorum hiç kusura bakmasınlar, elektro şok cihazı almak zorunda bıraktılar beni.

Fakat olay burada bitti benim için hiç bu kadar ileri gitmek istememişti (yani bir şok cihazı taşıyacak kadar) ama olanlar oldu artık geri dönüş yok benim için dedim ve hep yanımda bulundurmaya başladım.

En sonunda sıkıştırıp üstüme sürenlerden bir tanesine çek kenara dedim üstüme sürüp kenara çektik, çıkanlar ellerinde sopayla üstüme yürümeye başladılar bende geri adım atmadım. İndim motordan, çıkarttım şok cihazını öyleyse böyle dedim hadi bakalım. Küçük sopaları …. larına kaçtı hemen ben üstlerine gittim arabaya binip kaçtılar zaten beden daha küçüktüler onunda etkisi olmuştur diye düşünüyorum.

Arkalarından bağırdım, el kol hareketi yaptım ve sonra motora döndüm biraz ileride bekleyeceklerdir beni diye düşündüm.

Aynen öyle oldu, ileride bekliyorlardı. Arkalarında kaldım. Geçmediğimi görünce geri gelerek beni ezmeye çalıştılar ama sol şeride doğru yola çıkıp oradan basıp uzaklaştım.

Son zamanlardaki bu olaylar çok fazla olmaya başladığından bir şok cihazı almanızı tavsiye ediyorum ama kimseye sataşmak için değil, sataşanları savuşturmak için sadece.

Hepinize iyi sürüşler

Yorum yaz
1 Cevaplar

Sorunlar şok cihazı ile çözülmeyecektir, umursamadan yola devam etsende bazen ısrarcı tipler oluyor ama yinede aldırış etmemek ve tartışmaya girmemek gerekiyor

Motosiklet Cevapladı on 25 Ekim 2016.
Yorum yaz

Cevabınız

Cevap göndererek gizlilik sözleşmesi ve kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız