RE: Honda cbr 250 rr Türkiye’ye gelmiyor

Malesef Honda cbr 250 rr ne Türkiye pazarına ne de Avrupa pazarına giremeyecek gibi görünüyor, sebebi emisyon sorunu olarak görüyorum, uyumluluğu bir türlü yakalayamayan Honda anacak bu model için Asya pazarında kendine yer bulacak gibi gorunuyor.

Meraklıları ise bu durumu henüz bilmiyor olabilir ama üzücü bir haber vermek bizimde hoşumuza gitmedi.

Asya henüz emisyon kurallarına göre hareket etmiyor fakat yakın bir gelecekte geçerse honda’nın bu durumda tüm motor modelleri için yeniden emisyon değerlerine göre güncellemesi gerekecektir.

Asya pazarında müşterileri bir çok farklı Honda modeline sahip, Türkiye’ye gelmeyen çok farklı cc aralığında modeli asya pazarında alıcısını buluyor. 110, 150cc spor modelleri olmasına rağmen bizler hiç o modeller hakkında bir fikir sahibi değiliz.

Honda bu modelleri vergi ve emisyon yüzünden biraz da burada ki tüketici davranışlarına göre hareket ettiğinden getirmiyor.

Kros modeller ve severleri bu konuda bence daha şanslı. Honda’nın bu konuda ki düşüncelerini tahmin edemiyoruz ama tüm modelleri için alıcı bulacağını ve müşterisinin burada hazır olduğunu bilmeleri ni isteriz.

Şu emisyon ölçüm değerleri ülkedeki tüm motosiklet sektörünü yeni bir evrime soktu.

Hepinize iyi sürüşler

Yorum yaz
3 Cevaplar

Sanırım bu Avrupa birliği işlerinden dolayı böyle oldu yoksa bizim ülkeye özgü birşey değil

Motosiklet Cevapladı on 9 Kasım 2016.
Yorum yaz

Cevabınız

Cevap göndererek gizlilik sözleşmesi ve kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız