RE: Bajaj Boxer 150’de Titreşim var mı? Varsa ne alemde? Yani Honda CB125e’den daha mı fazla?

Selam arkadaşlar, Bajaj Boxer 150’de Titreşim var mı? Varsa ne alemde? Yani Honda CB125e’den daha mı fazla? merak ettiklerim bunlar. Bilenler motorları tanıyanlar cevap verirse sevinirim, herkeze iyi sürüşler.

Emin on 22 Ağustos 2016 sordu, kategori: Motosiklet Modelleri.
Yorum yaz
2 Cevaplar

Eski motorumdu 24 000 km kadar yapmıştım. 26_08_2014 tarihinde aldım motoru devamlı da serviste bakımlarını eksiksiz yaptırdım. Zincir değiştim tekerleri 1 kere değiştirdim kesinlikle orijinal lastikleri çıkartıp atın. Kuru havada bile kayıyor, bu sigorta büyük sorun, İstanbul da yeni yaptırdım 630 tl gitti. Nerdeyse motoru satacaktım fakat işe gidip geliyordum mecburiyetten satmadım o zamanlar.

Servisler öpmek için hazır bekliyor, nerdeyse araba gibi masraf yapıyorum stop etme ilk çalıştırmada bazen bu havada jiklesiz bile çalışmıyor, iyice motor ısınmadan hareket edersem istop ediyor motorun fiyatı iyi ama çokta kaliteli bir motor değil. Birde gazı keserken tak tuk sesler geliyor zincirden olabilir.

Bakım zamanı yaklaştıkça endişe edilecek bir motor bence bulaşmayın titreşim problemini geçtir sorunlu bir makina, bulaşmayın kısacası.

mtyanmaz Cevapladı on 22 Ağustos 2016.
Yorum yaz

Cevabınız

Cevap göndererek gizlilik sözleşmesi ve kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız