motosiklet
Haz 8 th, 2016

GenelYorum yapılmamış

Andrea Iannone’nin Mugello Kaskı

Andrea Iannone Mugello Helmet

Andrea Iannone Mugello Gran Prix için özel üretilmiş AGV kaskını ve yeni gösterişli grafiklerini tanıttı.

Ducati pilotu kariyerinin başından beri geleneksel olarak kasklarını kendi ülkesine ve pistlerde kendisine destek olan taraftarlarına adıyor. Bu nedenle yeni AGV Pista GP için üç renkli bir baz seçmiş. Iannone için kaskı motoru kadar önemli ve rakiplerine karşı gücünü temsil ediyor. Iannone ayrıca kaskına yeşil, beyaz ve kırmızı renkleri ekleyerek ülkesini ve halkını onurlandırıyor.

Andrea’nın Pista GP’sı tasarımcı Aldo Drudi’nin eseri. Kaskın her iki tarafında sürücünün kanında akan adrenalin molekülleri ve hormonlar resmedilmiş. Kask yarış boyunca tüm sürüşlerde, pist ve ısınmalarda sürücülerin yaşadığı adrenalini simgeliyor. Bu grafikler kaskın teknoloji harikası Ducati motosikletinin en büyük aksesuarları olduğunu onaylıyor ve etkisini güçlendiriyor.

AGV logosu Ducati logosu ile birlikte vizörün üstünde de görülüyor ve bayrak renkleri ile vurgulanıyor. Çene koruyucusu üzerinde Andrea’ya özel 29 sayısı görülüyor. Rakam beyaz zemin üzerinde resmedilmiş ve etkisi bu şekilde arttırılmış. Borgo Panigale’ın firma logosu da yine bu noktada yer alıyor.

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz