Motosiklet
Haz 21 st, 2016

Genel-Motosiklet Markaları-Motosiklet ModelleriYorum yapılmamış

İkinci el bir motosiklet alarak motosiklet kullanmaya başlamak isteyenler için bir kaç motosiklet önerimiz var. Her biri için verdiğimiz puanları yazıların altında görebilirsiniz. Bu puanlar güven, servis ve kullanıcı memnuniyetine göre verilmiştir.

1. Honda Spacy 110
Honda’nın yeni kampanyasını yaptığı fakat ikinci el modelleri 3 bin – 5 bin tl arası bulunabilecek dayanıklı motosikletler kategorisindedir. 108 cc ile özellikle şehiriçinde hareket kabiliyetinizi artıracak ve rahat ulaşımınızı sağlayacaktır.
Puan: 90
honda-honda-110-spacy-1

2. Yamaha Cygnus L
Motosiklet kullanmaya yeni başlayanların rahatlıkla kullanabileceği, herkesin ihtiyaçlarını karşılayan kompakt gövde boyutları ve kompakt şasi sayesinde çevik manevra kabiliyeti ve kolay kullanım sağlar. Hava soğutmalı, 4-zamanlı, tek silindirli, 102 cc motorun hassas performansıyla trafikte durmadan akıp gideceksiniz. Otomatik olduğu için müthiş konforlu ve kullanışlı bir modeldir. 102cc’lik motoru ile seri ve atak bir motosiklettir.
Puan: 85

yamaha-CYGNUS-100

3. Hero Pleasure
Seri ve hızlı bir motosiklet’tir. Hero motosiklet Türkiye’de yeni yeni kendine yer buluyor fakat hızla gelişiyor ve bir çok model ile kendini tanıtıyor. Servis ağı henüz kuvvetli olmasada bir çok ilde ve yolda sıkça rastlamaya başladık. 102 cc’lik motoruyla henüz kendini kanıtlamış değil fakat şehiriçi’nin kalabalık atmosferinde size kolaylık sağlayacak kadar küçük ve kullanışlı bir motosiklet.
Puan: 55
hero pleasure

4. Mondial ZNU 125
125cc kategorisindeki en iyi scooter motosikletlerden olan ve hızlanması ile 125cc avantajını kullanan Mondial, servis ağı ile Türkiye’de yerini sağlamlaştırmış bir motosiklet markası. Şehiriçinde servis ve ulaşım kolaylığını yaşabileceğiniz scooterlar arasında.
Puan: 70
mondial-125-znu-4

5. TVS Wego
TVS motosikletler Türkiye piyasasına hızlı bir giriş yaptı, TVS Wego bu girişteki payını henüz alamadı ama dayanıklı ve seri bir motosiklet, 100cc altındaki motor hacmi ile vergiden muaf’tır. Uzun yola çıkmak isteyenler ve şehiriçinde iş yerine hızlı ulaşmak isteyenler için ideal’dir.
Puan: 60
tvs-wego-p

İkinci el önerilerimiz motosiklete başlangıç yapmak isteyenler içindir. İkinci el almadan önce motosikletten anlayan bir ustaya göstermeniz sizin yararınıza olacaktır. Kask ve korumalarınız olmadan lütfen motosiklet kullanmayın. Kask almak hakkında bilginiz yoksa yazımızı inceyin.

Ben daha çok para verebilirim, daha pahalı iyi bir model almak istiyorum diyorsanız. 8000 tl’ye göre motosiklet önerilerimizi inceleyin.

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz