motosiklet
May 24 th, 2016

Motosiklet ModelleriYorum yapılmamış

2016 Indian Chieftain Dark Horse İlk Sürüşü

2016 Indian Chieftain Dark Horse simsiyah geri döndü. Bildiğiniz gibi Chief Dark Horse genç sürücüler arasında beğeni toplayarak Indian’ın müşteri portföyünde ciddi bir gençleşmeye neden olmuştu. Mekanik olarak standart Chief ile aynı olsa da,  Chief Dark Horse görünüşünde gençlere hitap eden farklı bir tavır ortaya koydu.

Tipik touring-cruiser seti dışında genç ve kırsalda yaşayan sürücülerin ilgisi çeken Chieftain Dark Horse; Classic Dark Horse motosikletin yarattığı ünün avantajlarını kullanmak istiyor. Chieftain’ın muhteşem tasarımı olmasaydı Chieftain Dark Horse’a yapılan makyajın etkili olacağını düşünmüyoruz.

The Chieftain’nin yol tutuşu efsanedir. Büyük 850-lb’lik gövdesi ile Dark Horse’u neredeyse çevik bir motosiklet olarak tanımlayabiliriz. Otoparklarda Chieftain’i tüm cüssesi ile dengelisi bozulmadan manevralar yaparken görürsünüz. Manevra kabiliyetinin yanısıra Chieftain Dark Horse hız yaparken de oldukça dengeli bir motosiklet.

Motorun sürüş konforunu arttırmak için ince ayar yapılabilen hava ayarlı arka ön yükleme Chieftain Dark Horse’un süspansiyon sisteminin önemli özelliklerinden biri. Sol yan koruyucunun içinde motorun taşıdığı yüke uygun olan hava basıncı tablosu yer alıyor. Yerden yüksek daha sportif bir sürüş istiyorsanız, lastiklere tabloda tavsiye edilen hava basıncından daha fazla hava bastırın. Bu şekilde sert bir sürüş elde edeceğiniz de bir gerçek. Yumuşak bir sürüş istiyorsanız basıncı düşürün.

Chieftain Dark Horse sürücüyü rüzgardan koruyan sürüş zevkini bu yönde arttıran bir motosiklet. Dark Horse’un tekli koltuğu sürücünün sürüş açısını ayarlayabileceği tipte ve oldukça rahat. Dark Horse’un sürücünün bir inç kadar öne ya da arkaya oturabileceği koltuk versiyonları mevcut.

Anahtarınızı kaybettiğinizde motoru çalıştıracak satıcı tarafından programlanan / sürücü tarafından seçilen PIN kodu bulunuyor. Dark Horse ve Chieftain’a eğlence amaçlı olarak 100-watt stereo çıkış elde edebilecek şekilde Bluetooth bağlantısı ile akıllı telefonunuz bağlayabilir ve kontrollerini sağlayabilirsiniz.

2016 Chief Dark Horse Teknik Özellikleri
Uzunluk/Genişlik/Yükseklik (mm) 2630 / 1000 / 1176
Koltuk Yüksekliği 660 mm
Motor Tipi Thunder Stroke 111
Elektronik Yakıt Enjeksiyon Sistemi Kapalı sistem yakıt enjeksiyonu / 54mm çap
Ağırlık (kg) 341 kg (boş depo ile)
Yerden Yükseklik 140 mm
Rake 29 °
Yakıt Kapasitesi 20.8 litre
Süspansiyon Ön Teleskopik Çatal / 119 mm
Süspansiyon Arka Tek Şok / 94 mm
Renk / Grafik Thunder Black Smoke

 

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz