Motosiklet
Haz 14 th, 2016

Motosiklet Markaları-Motosiklet ModelleriYorum yapılmamış

Yeni başlayacaklar için simdilik 5 öneri sunuyoruz, daha sonra bu yazıya diğer alternatifleride ekliyeceğiz.

  1. Honda PCX 125, ikinci elde alınabilecek en iyi motosikletlerdendir. Yol tutuşu Honda sağlamlığı, servis çokluğu ile seçebileceğiniz ve gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir modeldir. Sıfır fiyatı 9000 tl’dir.
  2. Yamaha NMax 125, scooter’da Yamaha’nın yeni temsilcilerinden ve en çok satan modellerden biri. Büyük abisi X-Max ve X-city kullanıcıları nazaran daha yeni başlayanlara yönelik bir motosiklet. 8900 tl şu anki sıfır fiyatı ikinci elde iyi durumdaki bir NMax’i 6800 tl’ye bulabilme imkanınız var.
  3. Honda MSX 125, küçük ama yapılı motosiklet arayanlar için, off-road için yaratılmış tam bir stunt makinası. İster off-road ister şehir içinde kullanabileceğiniz minik yarışçı denebilir ama torku ile kendini kanıtlamış bir motosiklettir. Park yeri ufak olanlar için ideal bir çözüm olabilir.
  4. Yamaha YBR 125 ESD, klasik bir Yamaha motosikletidir. Dayanıklılığı ve az yakması ile ünlenmiştir. Yeni kullanıcı iseniz ve uzun süre sorunsuz kullanmak isterseniz bu motosiklet tam size göre olabilir. Scooter tercih etmek istemeyenler için hem uzun yolda hem de şehiriçinde bir performansı düşmeyen bir motosiklet.
  5. Kymco People 125i, kullanıcılarının memnun olduğu, az yakması ile bilinen bir motosiklet arıyorsanız bu tam size göre. Servis ağından tam emin olamadığımız için tam tavsiye veremiyoruz fakat şehiriçi kullanımda ayağınızı yerden kesecek modellerdendir. Başlangıç motoru için güzel bir seçenektir.

İlk yorum yazan sen ol

Yorum yaz